Zespół ATM

ATM Wycena Nieruchomości Białystok - Zespół

Misja zespołu ATM

Profesjonalne określania wartości nieruchomości, w oparciu o dostępne metody i narzędzia, które umożliwiają naszym Klientom podjęcie racjonalnych decyzji odnośnie sprzedaży, zakupu i inwestowania na rynku nieruchomości.

Wartości zespołu ATM

Rzetelność, profesjonalizm, wiarygodność, zaangażowanie, rozwój, życzliwość, zaufanie.

ATM Wycena Nieruchomości - Białystok - Agnieszka Morawska

Agnieszka Morawska

Rzeczoznawca majątkowy uprawnienia numer 5829

Właścicielka firmy i główny specjalista od wycen nieruchomości. Swój kierunek kształcenia i zainteresowania wyniosłam z domu rodzinnego, w którym jestem kolejnym pokoleniem związanym z rynkiem nieruchomości.
Absolwentka Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Ekonomii i Zarządzania.
Otrzymałam uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 5829 w 2013 roku nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów. Współpracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi, wykonuje wyceny dla potrzeb bankowych.
W wolnych chwilach próbuję swoich sił w triathlonie.

ATM Wycena Nieruchomości - Białystok - Marta Olszewska

Marta Olszewska

W 2009 roku ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Z branżą nieruchomości jestem związana od wielu lat. Pracowałam w agencji nieruchomości. Mam również duże doświadczenie w marketingu multimedialnym.
W firmie ATM Wycena Nieruchomości zatrudniona jestem od 2016 roku. Asystuję przy wycenie nieruchomości lokalowych mieszkalnych i komercyjnych. Jestem również specjalistą w sporządzaniu ekspertyz i kosztorysów.
Prywatnie- lubię czytać książki oraz aktywnie spędzać czas: taniec, wyprawy rowerowe i wycieczki krajoznawcze.

ATM Wycena Nieruchomości - Białystok - Anna Rolińska

Anna Rolińska

W 2003 roku ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Zarządzania na Politechnice Białostockiej oraz studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu – kierunek Finanse i Polityka Pieniężna. W tym samym roku rozpoczęłam pracę w Dziale Jakości jako Inżynier Jakości, w jednej z białostockich firm produkcyjnych, którą zakończyłam w sierpniu 2021 r.
Obecnie asystuję przy wycenie nieruchomości lokalowych, gruntowych zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi.
Prywatnie – kocham koty i sport. Lubię przejażdżki rowerowe oraz aktywne spędzanie wolnego czasu: zajęcia fitness, jogging, narty…


Firma ATM zmienia branże na firmę rowerową – każda ma rower i wiosną zaczynamy jeździć wspólnie.